TPD MERKEZ TPD MERKEZ
AKREDİTASYON AKREDİTASYON
EUROPSY EUROPSY
EĞİTİM EĞİTİM
MAĞAZA TPD STORE
RESİM GALERİSİ FOTO GALERİ
Türk Psikologlar Derneği İl Temsilcilerini Arıyor | Genel Merkez

Türk Psikologlar Derneği İl Temsilcilerini Arıyor


Türk Psikologlar Derneği İl Temsilcilerini Arıyor📅 Haber Tarihi : 05-05-2023

⏱ Son Güncelleme : 07-07-2023 11:45

✍ Yazar : TPD yayınları


Kıymetli Türk Psikologlar Derneği üyeleri,

Türk Psikologlar Derneği olarak; sadece son 2 yılda üye sayımızda %70 artış göstererek temsil gücümüzü sizlerin ilgisi ve desteği ile kuvvetlendirdik. Derneğimizin çatısını daha da büyüterek son yıllarda ülkemizin dört bir yanında sayısı hızla artmakta olan meslektaşlarımıza ulaşmak istiyoruz. Derneğimiz ile tüm illerimizdeki psikologlar arasında, karşılıklı bilgi aktarımının sağlanarak iletişimimizi geliştirmek ve meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına en iyi, en hızlı şekilde cevap vererek desteklemeye devam etmek istiyoruz.

Bu sebeple Türk Psikologlar Derneği olarak tüzüğümüz ve 13.04.2023 Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısında alınan 007 nolu karar doğrultusunda yürürlüğe giren TPD Temsilcilikler Yönetmeliği kapsamında tüm temsilcilikler fesih edilerek Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Samsun illeri hariç tüm illerimizde mevcut genel merkez yönetim kurulu görev süresince çalışmalarını sürdürecek Türk Psikologlar Derneği İl Temsilcilikleri oluşturularak İl Temsilcileri belirlenecektir.

Aşağıda yer alan TPD Temsilcilikler Yönetmeliği çerçevesinde sorumluluk alabilecek meslektaşlarımızı Türk Psikologlar Derneği olarak göreve davet ediyoruz.

Başvurular 31 Mayıs 2023 tarihine kadar sürecek ve 5 Haziran 2023 tarihine kadar resmi websitesinde duyurulacak olup aşağıdaki formda yer alan bilgileri ve tüm belgeleri eksiksiz online olarak tarafımıza ulaştıran başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 

Yönetmeliğe ulaşmak için buraya tıklayın

Başvuru Formu’na ulaşmak için buraya tıklayın


TÜM HABERLER

100. Yıl Mah. Fethiye Sk. Sefa Apt. 5/1 Çankaya/Ankara

0 (312) 425 67 65

0 (312) 418 15 50
0 (312) 417 40 59
psikolog.org.tr
bilgi@psikolog.org.tr

Genel Merkez
Türk Psikologlar Derneği
Resmî Web Sitesi

© 2023 Genel Merkez - Türk Psikologlar Derneği
Tüm hakları saklıdır, İçerik izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.


Çerez politikası: Hiç bir kullanıcı verisi kaydedilmemektedir.