TPD MERKEZ TPD MERKEZ
AKREDİTASYON AKREDİTASYON
EUROPSY EUROPSY
EĞİTİM EĞİTİM
MAĞAZA TPD STORE
RESİM GALERİSİ FOTO GALERİ
Eğitimler hakkında | Genel Merkez

Eğitimler hakkında


Eğitim uygulama, başvuru ve işletim sürecine ilişkin ayrıntılı bilgiye bu sayfadan erişebilirsiniz.Kamu yararına çalışan Türk Psikologlar Derneği, test, materyal ve envanter uygulama yetkinliği kazandıran; teknik ve beceri kazanımı hedefleyen; mesleki yetkinlikleri artırma amacı taşıyan ve farkındalık artırıcı eğitimler düzenlemektedir. Kurumun eğitim faaliyetleri, ticari eylemler olup iktisadi işletme kanalıyla yürütülmektedir.

Eğitim önerisinde bulunmak (eğitmenlik başvurusu) için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak Türk Psikololar Derneği Genel Merkezine iletmeniz gerekmektedir.

Eğitimci başvuru formunu buradan indirebilirsiniz. > indir

Türk Psikologlar Derneği tarafından düzenlenecek eğitimlerin içeriği, amaç ve hedefleri ile kayıt kabul ölçütleri, Eğitim Değerlendirme Komisyonu tarafından onaylanmaktadır. Eğitim başvurusunun değerlendirmesinde ilgili alanda deneyim ve yetkinlik sahibi hakemlerin görüşü temel alınmaktadır.Eğitim Değerlendirme Komisyonu Üyeleri

* 07.09.2020 tarih 003 sayılı YKK uyarınca, Eğitim Değerlendirme Komisyonuna yeni bir görevlendirme yapılana dek mutat eğitim sertifikalarının Genel Başkan ve ilgili kurs yöneticisi (eğitmen) tarafından imzalanmasının yeterli bulunmasına ve komisyon sorumluluklarının genel merkez yönetim kurulunca yürütülmesine karar verilmiştir.

< Eğitimler

100. Yıl Mah. Fethiye Sk. Sefa Apt. 5/1 Çankaya/Ankara

0 (312) 425 67 65

0 (312) 418 15 50
0 (312) 417 40 59
psikolog.org.tr
bilgi@psikolog.org.tr

Genel Merkez
Türk Psikologlar Derneği
Resmî Web Sitesi

© 2023 Genel Merkez - Türk Psikologlar Derneği
Tüm hakları saklıdır, İçerik izinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.


Çerez politikası: Hiç bir kullanıcı verisi kaydedilmemektedir.