ANA SAYFA     İLETİŞİM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Biriminden Davet
Paylaş 


 Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Birimi’nden Davet…

 

Amaçları arasında; psikologların, psikoloji bölümü öğrencilerinin, ilgili meslek gruplarının ve kamunun, toplumsal cinsiyet, özellikle cinsiyete yönelik şiddet hakkında farkındalıklarını artırmanın, alanda psikososyal destek, değerlendirme ve eğitim süreçlerinin geliştirilmesi, güçlendirilmesi, planlanması ve koordinasyonunun yer aldığı Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Birimi, başta İstanbul Şube olmak üzere 2011 yılında çalışmalarına başlamıştır. 03.10.2017 tarihinde ise Genel Merkez’de çalışmalarına hız veren birim, bu alanda çalışan ve çalışmak isteyen, konuya ilgi duyan tüm meslektaşlarını ve psikoloji bölümü öğrencilerini tanışmaya davet etmektedir.  

 

Bu kapsamda; 03.03.2018 tarihinde  saat 17:00’de, Türk Psikologlar Derneği Genel Merkez binasında, Kadın Çalışmaları ve Toplumsal Cinsiyet Birimi’nin tanışma etkinliğine konuşmacı olarak Prof. Dr. A. Ufuk SEZGİN davet edilmiştir. Kendisinin “şiddete maruz kalan bireylere yönelik profesyonel yaklaşım temalı” bir sunum gerçekleştirmesi planlanmaktadır.

 

NOT: Etkinlik için salonun fiziksel koşulları nedeniyle 40 kişilik bir kontenjan söz konusu olup, katılmak isteyen üyelerimizin ve öğrencilerimizin iletişim bilgileri ile birlikte gm_idariasistan@psikolog.org.tr mail adresine katılımlarını bildirmeleri rica olunur.

 

 

TPD Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Birimi

                                                        Genel Merkez

 

 

 

 

ADRES: Fethiye Sok. Sefa Apt. No:5/1 GOP Çankaya/ANKARA

TEL: 0 (312) 425 67 65

          0 (532) 727 81 28Eklenme tarihi : 25.02.2018
Fotoğraflar
 
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
 
Şifre
 
Beni Hatırla
 
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
Kitaplarımız
 
 
Bağlantılar
Türk Psikoloji Dergisi
 
Türk Psikoloji Yazıları
 
Türk Psikoloji Bülteni
Türk Psikologlar Derneği © 2012. All rights reserved.
powered by sinaps iletisim