ANA SAYFA     İLETİŞİM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIII. Prof. Dr.Işık SAVAŞIR Klinik Psikoloji Sempozyumu Ertelendi.
Paylaş 


Değerli Meslektaşlarımız,
Bildiğiniz üzere VIII. Işık Savaşır Klinik Psikoloji Sempozyumu’nu bu yıl Türk Psikologlar Derneği’nin desteğiyle Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü ev sahipliğinde düzenlemekteyiz. Sempozyum takvimini açıklamış olduğumuz dönemde henüz hazırlık aşamasında olan anayasa değişikliği çalışmaları kapsamında 16 Nisan 2017 Pazar günü referanduma gidilmesi kararı alınmıştır. Öngörülemeyecek bu durumdan ötürü, meslektaşlarımızın demokratik haklarını kullanmalarına engel oluşturmamak ve sempozyuma katılımın en üst düzeyde gerçekleşmesini kolaylaştırabilmek amacıyla Sempozyumu 5-7 Mayıs 2017 tarihlerine ertelemek durumunda kaldığımızı belirtmek isteriz.

Bu koşullar altında meslektaşlarımızın ihtiyaç duyabileceği bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz:

1. Davetli konuşmacılarımızdan biri olan Dr. Jeffret A. Kottler yeni belirlenen tarihlerin programına uygun olmaması nedeniyle Sempozyumumuza katılamayacaktır.
2. Çalışma gruplarımız 7 Mayıs 2017 Pazar günü yapılacaktır. Halihazırda on çalışma grubumuzun dokuzunun uygulamacılarından 7 Mayıs tarihi için onay almış bulunmaktayız. Dolayısıyla, çalışma gruplarımızda önemli bir değişiklik olmamıştır.
3. Sempozyuma ya da çalışma gruplarına kayıt yaptırarak ücretini ödemiş olan ancak yeni duyurulan tarihlerde katılamayacak olan meslektaşlarımızın ücretleri bize bildirmeleri halinde geri ödenecektir. Bunun için meslektaşımızın savasir2017@gmail.com adresine şu bilgileri içeren bir eposta göndermesi yeterlidir: 
- Ücretin iade edileceği hesap sahibinin adı soyadı ve TCKN,
- Ücretin iade edileceği hesabın IBAN veya hesap numarası (banka bilgileriyle birlikte),
- Yatırılmış olan ücretin miktarı
4. Bu duyuruda belirtilenler dışında sempozyum yeri ve düzenleme koşullarıyla ilgili bir değişikliğe gidilmemiştir.
5. Bildiri ve panel önerileriyle ilgili değerlendirmeler tamamlanmış olup 10-12 Şubat tarihleri arasında katılımcılara eposta yoluyla bildirilecektir. 
6. Detaylı sempozyum programı Mart ayı içerisinde sempozyum internet sayfasından ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir.

Elimizde olmayan nedenlerden ötürü yapmak durumunda kaldığımız tarih değişikliği sonucunda maddi ve manevi aksaklıklar yaşayan meslektaşlarımızın anlayış göstereceğini umuyoruz.

Saygılarımızla,
Sempozyum Düzenleme Kurulu adına,
Doç. Dr. Okan Cem ÇırakoğluEklenme tarihi : 13.02.2017
Fotoğraflar
 
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
 
Şifre
 
Beni Hatırla
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
Kitaplarımız
 
 
Bağlantılar
Türk Psikoloji Dergisi
 
Türk Psikoloji Yazıları
 
Türk Psikoloji Bülteni
Türk Psikologlar Derneği © 2012. All rights reserved.
powered by sinaps iletisim